Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2w 2023 zagłosuje nie 45 osób a duuużo więcej , bez rozkazu ale też mając w d.pie dobro Polaków
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie tak. Bo miliony Polaków można kupić za kilka stów miesięcznie albo za obiecanki pójścia do " nieba". Co za ciemnota bez honoru
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No ale przecież o to właśnie chodzi, że ona się nie nadaje. Najpierw chcieli na RPO wepchnąć swojego partyjnego aparatczyka, żeby bronił władzy i Kościoła przed obywatelami. Parę razy się nie udało, więc tym razem chcieli wepchnąć chociaż kogoś, kto zagwarantuje, że RPO nie będzie im za bardzo bruźd...
No ale przecież o to właśnie chodzi, że ona się nie nadaje. Najpierw chcieli na RPO wepchnąć swojego partyjnego aparatczyka, żeby bronił władzy i Kościoła przed obywatelami. Parę razy się nie udało, więc tym razem chcieli wepchnąć chociaż kogoś, kto zagwarantuje, że RPO nie będzie im za bardzo bruździł, bo nawet gdyby toto chciało, to nie ma kompetencji. Wszystko to robione jest po to, by unieszkodliwić ostatnią instytucję prawniczą, która nie jest w ich rękach na ich zawołanie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane