Reklama
Reklama

Komentarze

2
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Oj nie tu nie moge się zgodzić. Jest jeszcze konfederacja PO lewica o petru jeszcze jest . Nie tylko PiS ma de**li

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Jak rozumiem to minusy poleciały ze strony pelikanow PO bo oni tylko myślą ze tam wiekla inteligencja narodu w tej parti . Ale przypomnę ze trzecią ligą hokeja nadal nie powstała a koleje nadal są spóźnione i to nie dla tego ze taki mamy klimat

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
5 lat temu

Olsztyn przeprasza za Lidię.

0

Zglos komentarz

Reklama