Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ja na spokojnie,jak co rano, czekam na ten wrak co go ruskie dzień po wyborach w zębach mieli przynieść. I się zastanawiam co w tym tygodniu ta pisowska dzicz spier..li. Co ukradną ? Co zdefraudują ? Który tam zdeklarowany katolicki kryształ okaże się kolejnym moralnym karłem posiadającym kochankę,...
ja na spokojnie,jak co rano, czekam na ten wrak co go ruskie dzień po wyborach w zębach mieli przynieść. I się zastanawiam co w tym tygodniu ta pisowska dzicz spier..li. Co ukradną ? Co zdefraudują ? Który tam zdeklarowany katolicki kryształ okaże się kolejnym moralnym karłem posiadającym kochankę, nieślubne dzieci czy trzecie i czwarte katolickie żony. Jaka afera będzie dominująca w tym pięknym dniu,a a która będzie afera tygodnia. Pozdrawiam serdecznie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli Babcia Kasia będzie kandydować do Parlamentu, to się nawet przemelduję, żeby na nią zagłosować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane