Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Ale Dworczyk to podobno tylko kozioł ofiarny. Miał pecha, że u niego akurat "się rypło". Problem w tym, że WIELU polskich polityków i urzędników na wysokich stanowiskach korzysta z prywatnej poczty do celów służbowych, bo boją się inwigilacji przez państwowe służby. Znając zamiłowanie Kaczyńskiego d...
Ale Dworczyk to podobno tylko kozioł ofiarny. Miał pecha, że u niego akurat "się rypło". Problem w tym, że WIELU polskich polityków i urzędników na wysokich stanowiskach korzysta z prywatnej poczty do celów służbowych, bo boją się inwigilacji przez państwowe służby. Znając zamiłowanie Kaczyńskiego do zbierania haków i używania ich ("wiem, ale nie powiem", "gdyby państwo wiedzieli to co ja" itp.), to wcale im się nie dziwię. Jak to świadczy o pisowskim państwie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane