Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4A ja na spokojnie,jak co rano, czekam na ten wrak co go ruskie dzień po wyborach w zębach mieli przynieść. I się zastanawiam co w tym tygodniu ta pisowska dzicz spier..li. Co ukradną ? Co zdefraudują ? Który tam zdeklarowany katolicki kryształ okaże się kolejnym moralnym karłem posiadającym kochank...
A ja na spokojnie,jak co rano, czekam na ten wrak co go ruskie dzień po wyborach w zębach mieli przynieść. I się zastanawiam co w tym tygodniu ta pisowska dzicz spier..li. Co ukradną ? Co zdefraudują ? Który tam zdeklarowany katolicki kryształ okaże się kolejnym moralnym karłem posiadającym kochankę, nieślubne dzieci czy trzecie i czwarte katolickie żony. Jaka afera będzie dominująca w tym pięknym dniu,a a która będzie afera tygodnia. Pozdrawiam serdecznie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A mnie ten cały cyrk Bielana bardzo się podoba. Chciałeś się bratać z Kaczyńskim panie Gowin, to zasłużyłeś sobie na to, jak Kaczyński się tobą zabawił, podsyłając konia trojańskiego, który wysiuda cię z własnej partii... albo przynajmniej spróbuje, sprowadzając twoją partyjkę do poziomu karykatury....
A mnie ten cały cyrk Bielana bardzo się podoba. Chciałeś się bratać z Kaczyńskim panie Gowin, to zasłużyłeś sobie na to, jak Kaczyński się tobą zabawił, podsyłając konia trojańskiego, który wysiuda cię z własnej partii... albo przynajmniej spróbuje, sprowadzając twoją partyjkę do poziomu karykatury. JKM też wykopano z jego własnej partii... i to chyba dwukrotnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pytanie do znawców, gdzie i czy w ogóle pracował ten jegomość. A mi się wydaje, że ślizga się na g*wnie przez dekady jak Jarkacz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane