Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mimo wszystko: primo - pokój w Oliwie reguluje kwestię zwrotu zagrabionych dóbr, secundo - ustalenia traktatów pokojowych nie przedawniają się. Możecie / może Pan powiedzieć to samo o okupacji Kremla? Nie jestem fanem pisiorów, ale przyklasnę każdemu rządowi, któy przypomni Szwedom, o czym nie pami...
Mimo wszystko: primo - pokój w Oliwie reguluje kwestię zwrotu zagrabionych dóbr, secundo - ustalenia traktatów pokojowych nie przedawniają się. Możecie / może Pan powiedzieć to samo o okupacji Kremla? Nie jestem fanem pisiorów, ale przyklasnę każdemu rządowi, któy przypomni Szwedom, o czym nie pamiętają od ponad 3000 lat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedyne co może przyjść tej babie do głowy, to korniki które wyjedzą zalegające tam trociny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Hehe kurde jak ja lubie te wpisy Giertycha.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane