Bo bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu
przez
Fixumdyrdum
— 5 lat temu
Bo Kaczynki to super minister, od wlasnego bezpieczenstwa...przed miloscia narodu!
Zgłoszenie zostało wysłane