Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zadaniem tego de**la z KUL, bylo ratowanie hegemoni sekty kosciola w Polsce i oglupianie narodu a stalo sie inaczej...ten fanatyk religijny odstrasza mlodych ludzi od kosciola!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no dobra....wniosek o odwołanie ! to ja się pytam KTO go odwola ?? kaczyński ??? duda?? kukissssss?? a może rydzyk ?? klepiąc w klawiature to jak wiatr w d**e, tyle można zrobić ! dlaczego ten głupi narodek nie wyjdzie na ulice i nie pogoni tej hołoty ? z flagami różnokolorowymi wychodzą,...
no dobra....wniosek o odwołanie ! to ja się pytam KTO go odwola ?? kaczyński ??? duda?? kukissssss?? a może rydzyk ?? klepiąc w klawiature to jak wiatr w d**e, tyle można zrobić ! dlaczego ten głupi narodek nie wyjdzie na ulice i nie pogoni tej hołoty ? z flagami różnokolorowymi wychodzą, z różańcami !! Jak się Polska wali i pali to w nosie mają cokolwiek zrobić!!! Śmierć tego narodu jest bliska !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane