Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7te tfoje memy nie roznia sie od memuf fetory, jedne i 2 denne, relogi robisz na kontach z wiochy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro się utożsamiasz z PAD, to musisz tak samo wyglądać i tak samo pierdzielić, jak i on.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dokładnie, spójrzmy na przykład na siatkówkę i skoki narciarskie :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A najlepszym odzwierciedleniem Polskiego państwa jest piłka nożna. Idealnie oddaje poziom rządów PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
BB55 stan twojego umysłu jest idealnym odzwierciedleniem naszego rządu jesteś tak samo zje***y jak to pisowskie gó**o
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
BB55 widzę, że robisz loda adminowi bo nie pozwala powiedzieć Ci prawdy więc się powtórzę, pustka w Twoim łbie jest odzwierciedleniem naszego rządu, masz tak samo nasrane we łbie jak większość przedstawicieli naszego rządu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
chyba STANU POLSKIEJ OPOZYCJI? Tak gó*****ej opozycji to nawet Josif Dżugaszwili i austriacki akwarelista nie mieli.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Haha kolejny "mądry" wyborca PiS 😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mylisz się suchy, typowy wyborco PoKOrwieńców. Nigdy na PiS nie głosowałem. A dzisiejsza totalna opozycja to ciamajdan do kwadratu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak już to tylko piłki nożnej heh bo reszta zespołowych gier ma się bardzo dobrze, mistrzostwa w siatkówce czy też bieg z rekordem świata w sztafecie lub bardzo wysoko szczypiorniści nawet w kosza wygląda to lepiej jak w nogę heh
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane