Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ulica go nie posadzi, chyba, że na domowej roboty krześle elektrycznym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spokojnie, najpierw czas na nowaka grodzkiego i tuska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedno pytanie. Twój wuc rządzi już 6 lat. Dlaczego wszyscy są na wolności. Po za tym, nieuku, nazwiska pisze się z dużej litery. Poza tym nieuku, nr 2 Jakieś dowody na Grodzkiego, czy dalej szczucie partyjnych mediów ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po pierwsze jesteś za tępy żeby dociec jakie mam sympatie polityczne, ale skoro uważam że PIS to socjalistyczne dno to raczej za panem Kaczyńskim nie przepadam, po drugie wodza to masz ty, a po trzecie faktycznie nazwiska pisze się z dużej litery co czynię w każdym poście, w którym ich używam. Wysta...
Po pierwsze jesteś za tępy żeby dociec jakie mam sympatie polityczne, ale skoro uważam że PIS to socjalistyczne dno to raczej za panem Kaczyńskim nie przepadam, po drugie wodza to masz ty, a po trzecie faktycznie nazwiska pisze się z dużej litery co czynię w każdym poście, w którym ich używam. Wystarczyło tylko je przejrzeć a nie robić z siebie de**la. Nie ja jestem od dowodów tylko prokuratura i ma ich ponad 200 na grodzkiego. Oczywiście tchórz się schował za immunitetem. Co do wolności to tylko zasługa POwskich sądów że łagodnie traktuje skazanych przestępców vide pinior.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie pobieram 500 plus, jakby nie moje podatki to byś zdechł z głodu tuskoidalny przygłupie. Więc przeproś i wypierdalaj w podskokach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spokojnie obecny rząd będzie jeszcze długo rządził, powód...mamy najbardziej kretyńska opozycję chyba na świecie!.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdyby ulica chciała/miała to zrobić-zrobiłaby to dawno temu. Kurtyna!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane