Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Zwykła sprzedajna szmata...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to nie, nie jeden śm**ć wyniósł się do Brukseli
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jemu już w mózgu został tylko GROM i tylko podstawowe czynności ogarnia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niezależnie czy będzie Tusk, czy Kaczyński - będzie podobnie. Nikomu z nich nie zależy na zmianach, na rozwoju, a na władzy i kręceniu lodów. Pomimo, że jestem wielkim przeciwnikiem platformy, uważam, że tak bezczelnego rządu jak PIS w historii Polski jeszcze nie było
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Same się nie wyniosą, ale po co jeszcze Same się nie wyniosą, ale po co stare wywiezione na śmietnik w Brukseli przywozić z powrotem do kraju
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A Polacy jak te dzieci huśtu huśtu raz do przodu raz do tyłu ale frajda!!! raz PiSiory raz POwce no geniusz narodu mnie przerasta... To tak jak by chcieć odkręcić śrubkę 13-ę mając dwa klucze 17-ę i 10-ę, raz ten klucz a potem drugi i od nowa a później rozczarowanie że się nie da... jprd.
A Polacy jak te dzieci huśtu huśtu raz do przodu raz do tyłu ale frajda!!! raz PiSiory raz POwce no geniusz narodu mnie przerasta... To tak jak by chcieć odkręcić śrubkę 13-ę mając dwa klucze 17-ę i 10-ę, raz ten klucz a potem drugi i od nowa a później rozczarowanie że się nie da... jprd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane