Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4A ja głupi myślałem ze 10 lat temu Giertych ministrem edukacji to najgłupszy minister jakiego prawaki mają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Głupota ludzka jest jednak nieskoczna bo prawaki zawsze znajdą głupszego ministra edukacji. A myślicie ze czarniak głupi to zobaczycie za 10 lat o ile PIS dalej będzie se rządził jak chce.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy polski narod mozna jeszcze bardziej oglupic? To nie jest mozliwe nawet dzieki Czarnkowi...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myślę, że to jest możliwe. Jak ten de**l zacznie prac mózgi dzieciom przymusową religią, obcinając jednocześnie przedmioty typu biologia, chemia, fizyka. Już teraz w szkole jest więcej lekcji religii niż tych przedmiotów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro PiS ma w tym kraju takie a nie inne poparcie, to świadczy o tym, że większość ludzi to są właśnie tacy (albo gorsi) de_bile. To jest godny reprezentant PiSowskiego ciemnogrodu, nic nie poradzisz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane