Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Znowu manipulujesz tłumoku, popatrz na statystyki procentowe 2008-5.6%, 2010-5.8%, 2012-6.8%, 2014-7.4%, 2016-4.9%, 2018-5.4%, 2019-4.2%. Czyli cofnęliśmy się do 2017, a przypomnijmy, kto był premierem w latach 2007-20014, a to że cofnęliśmy się to raczej covid nam załatwił, ale przecież inne tłumok...
Znowu manipulujesz tłumoku, popatrz na statystyki procentowe 2008-5.6%, 2010-5.8%, 2012-6.8%, 2014-7.4%, 2016-4.9%, 2018-5.4%, 2019-4.2%. Czyli cofnęliśmy się do 2017, a przypomnijmy, kto był premierem w latach 2007-20014, a to że cofnęliśmy się to raczej covid nam załatwił, ale przecież inne tłumoki będą to fake łykali jak pelikan pączki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
te dwa miliony to musza byc same nieroby...jak ktos na leb na karku to zawsze zarobi...a ze tamci to zlodzieje to swaja droga... a kto z was nie kradnie niech pierwszy cepnie kamieniem hahah
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane