Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ja to słyszałem, że on zarabia czasami nawet mniej i muszą mu dopłacać do średniej krajowej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Twierdzisz, że Litwiczukowi jeszcze dopłacają? Cóż złodziej kocha złodziei.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Franek piszę to co słyszałem. Mają być podobno jakieś zbiórki pieniędzy dla Michała bo nie starcza mu na opłacenie mieszkania.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już nie pi..dol co zarabia to zarabia ale tatuś na pewno nie pozwoli by biedował i mu dołoży że swoich poborów, a ta zbiórka to pewnie performens jakiegoś durnego pisa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mój kochany chłopaczku zaczął to twój je.any pis. Tylko w pisowskim chorym mózgu może się przyśnić aby ścigać chłopaka za 3000 brutto za miesiąc i zwyczajna pracę jakich wiele nazywac korupcją oraz jednocześnie hapać miliony z budżetu za nic. Ja tylko naświetliłem sku**ysyństwo jeśli uważasz że się...
Mój kochany chłopaczku zaczął to twój je.any pis. Tylko w pisowskim chorym mózgu może się przyśnić aby ścigać chłopaka za 3000 brutto za miesiąc i zwyczajna pracę jakich wiele nazywac korupcją oraz jednocześnie hapać miliony z budżetu za nic. Ja tylko naświetliłem sku**ysyństwo jeśli uważasz że się czepiam i nic się nie stało to jesteś takim samym bydlakiem jak pisy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteś posrany jak poranny stolec prezesa dlaczego kochany uważasz że ja coś zacząlem? Dlatego że mem stworzylem? Moja wina że krytykuje de**lne zrobienie z że zwyczajnej pracy za 3000 zł brutto korupcji? Ciebie na prawdę odpaliło w kosmos mój mały odklejencu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteś posrany jak poranny stolec prezesa dlaczego kochany uważasz że ja coś zacząlem? Dlatego że mem stworzylem? Moja wina że krytykuje de**lne zrobienie z że zwyczajnej pracy za 3000 zł brutto korupcji? Ciebie na prawdę odpaliło w kosmos mój mały odklejencu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteś posrany jak poranny stolec prezesa dlaczego kochany uważasz że ja coś zacząlem? Dlatego że mem stworzylem? Moja wina że krytykuje de**lne zrobienie z że zwyczajnej pracy za 3000 zł brutto korupcji? Ciebie na prawdę odpaliło w kosmos mój mały odklejencu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteś posrany jak poranny stolec prezesa dlaczego kochany uważasz że ja coś zacząlem? Dlatego że mem stworzylem? Moja wina że krytykuje de**lne zrobienie z że zwyczajnej pracy za 3000 zł brutto korupcji? Ciebie na prawdę odpaliło w kosmos mój mały odklejencu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteś posrany jak poranny stolec prezesa dlaczego kochany uważasz że ja coś zacząlem? Dlatego że mem stworzylem? Moja wina że krytykuje de**lne zrobienie z że zwyczajnej pracy za 3000 zł brutto korupcji? Ciebie na prawdę odpaliło w kosmos mój mały odklejencu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo w tym kraju za kradzież batona się siedzi a za kradzież milionów lub defraudacje ,,zgodnie z prawem,, już niekoniecznie... dziwny jest ten nasz kraj.....😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane