Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
chytre, ale czy to nie działo się na terenie Kanady, gdzie władzę administracyjną pełni rząd Kanady i wszyscy obywatele są Kanadyjczykami ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy takiej sytuacji nie nazywa się czasem sojuszem "tronu i ołtarza"? Co, nikt z administracji państwa nie wiedział co się w tych szkołach wyprawia? Czy może administracja dawała ciche przyzwolenie na tego typu praktyki? W czyim interesie leżało pozbycie się bądź wynarodowienie rdzennych mieszkańców...
Czy takiej sytuacji nie nazywa się czasem sojuszem "tronu i ołtarza"? Co, nikt z administracji państwa nie wiedział co się w tych szkołach wyprawia? Czy może administracja dawała ciche przyzwolenie na tego typu praktyki? W czyim interesie leżało pozbycie się bądź wynarodowienie rdzennych mieszkańców? itd itp....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To tak jak w Polsce...gdzie rzadzi Episkopat a PiS jest sila wykonawcza, broniaca pe****li w sekcie kosciola!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy Kanada nie była przypadkiem jednym z latyfundiów Korony Brytyjskiej ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdzie był przez te lata rząd Kanady ?? Gdzie byli urzędnicy odpowiedzialni za te szkoły ??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
poczytaj troche historii to sie dowiesz ze to własnie pomysł uwczesnego rządu kanady te szkoły asymilacyjne działali podobnie jak osadnicy amerykańscy z indianami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane