Reklama
Source: wgrane.pl

Urządzili sobie wyścig w ruchu publicznym

przez LightY — 4 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
M
manka100 😏 Szyderca
4 lata temu

Jaka szkoda ze gdzies nie wyjebali

0

Zglos komentarz

L
lslodko 😏 Szyderca
4 lata temu

Niezli kierowcy, szkoda tylko, ze de**le i potencjalni mordercy.

0

Zglos komentarz

S
Szpkaz 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Niby dlaczego? Bo wyprzedzali trochę więcej niż normalny człowiek?

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
4 lata temu

Pokolenie wychowane na grach komputerowych.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Rydzyk jedzie autem bezdomnego?

0

Zglos komentarz

M
MichuuuV 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A na torze pi**a :) dlatego wolą na prostej.

0

Zglos komentarz

W
4 lata temu

Dożywotnia utrata prawa jazdy i trzy lata bez zawieszenia plus konfiskata samochodu. A to i tak za mało.

0

Zglos komentarz

Reklama