Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ten co głosował nie wstydzi się bo wybrał ich na swoje podobieństwo ;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech się wstydzą ci którym nie chciało się iść głosować bo to przez nich mamy to co mamy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w okresie miedzywojennym urzędnik za kradzież trafiał przed pluton.jakby to prawo wprowadzić dziś Pis liczył by 0 członków
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W okresie powojennym, też pewnego dyrektora powiesili. Tylko @ pniewka czy poświęcenie 'kozła ofiarnego' zmieni mentalność ludzi?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sęk w ty kolego, że oni wszyscy niezależnie od szyldu, to jedna i ta sama pejsiasta masoneria. Jedyna nadzieja to Konfederacja, choć i tam ich nie brakuje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
trudno zeby bylo gorzej niz jest teraz za rzadow nieudacznikow i ruskich agentow z pisuaru ale jedynie konfa daje nadzieje ze bedzie gorzej , jehani naziole i koscielne swiry
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane