Reklama
Powiedział ten który chce wprowadzić totalitaryzm do szkół i uczelni...

Powiedział ten który chce wprowadzić totalitaryzm do szkół i uczelni...

przez FED0RA — 4 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
E
esbek3 🎖️ Snajper
4 lata temu

Ten pan (celowo z małej litery) jest reprezentantem grupy którą można nazwać totalitarną.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
4 lata temu

Totalny de**l!

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Absolwent kuźni de**li, czyli KUL. Myśli, że wszyscy to idioci.

0

Zglos komentarz

M
misiekb1977 😏 Szyderca
4 lata temu

Poyeb pierwszej klasy.

0

Zglos komentarz

Reklama