Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Jezeli chodzi o TVN, to nie idzcie ta droga...ciemniacy PiSu, bo to sie zemsci, nie wiecie na kogo sie porywacie, wiesniaki! (Jak z kosa na slonce)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zrobić jak u niemców max 30% kapitału zagranicznego w mediach klepnąć w sejmie i juz nie mają podstaw w końcu idziemy w ślady największej demokracji w ue
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no widać było jak ekologów w puszczy zawijali a wiesz że oni na legalu obchodzą urodziny hitlera? i można tam kupić legolnie jego ksiązkę? a co do dyktatury to typowe patolewackie pierdo/enie bo pis do władzy doszedł przez wybory nawet na szefa partii jakieś nibywybory były a co było w po? żałosne b...
no widać było jak ekologów w puszczy zawijali a wiesz że oni na legalu obchodzą urodziny hitlera? i można tam kupić legolnie jego ksiązkę? a co do dyktatury to typowe patolewackie pierdo/enie bo pis do władzy doszedł przez wybory nawet na szefa partii jakieś nibywybory były a co było w po? żałosne biadolenie i argumenty z doopy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Siwy twierdzisz że to co PiS wyczynia to nie jest początek do dyktatury ? Media państwowe socjalizm dla biedy co nie potrafi bądź nie chce nic robić ale kasę dają żeby mo**y zamknęli. Poza tym jarek i jego tekst że z Internetem też trzeba zrobić porzadek nie wspominając że nepotyzm przebija PRL. Ch...
Siwy twierdzisz że to co PiS wyczynia to nie jest początek do dyktatury ? Media państwowe socjalizm dla biedy co nie potrafi bądź nie chce nic robić ale kasę dają żeby mo**y zamknęli. Poza tym jarek i jego tekst że z Internetem też trzeba zrobić porzadek nie wspominając że nepotyzm przebija PRL. Choć PRL miał jakieś inwestycje coś budowali a ci nic. Jarek wyszedł już ponad dyktaturę a zaraz inflacja będzie taka że Wenezuela to Pikuś
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ciekawe czemu platforma chce likwidacji tvp i czemu tyle lat nie chciaładac koncesji trwam na multiplexie dac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane