Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1No spadamy i będziemy spadać dopóki Niemcy znowu nie będą rozkradać Polski
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS znakomice sobie radzi ze zlodziejstwem w Polsce, bez pomocy Niemiec! Juz kradna obiema rekami z rodzinami i znajomymi, czujac sie bezkarnie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Polska znów spada w Indeksie Percepcji Korupcji. Polska zajęła 45. miejsce w Indeksie Percepcji Korupcji publikowanym co roku przez Transparency International. Od 2015 roku wynik Polski pogarsza się: od tego czasu spadliśmy już o 16 pozycji w rankingu państw budowanym na podstawie Indeksu. W przeds...
"Polska znów spada w Indeksie Percepcji Korupcji. Polska zajęła 45. miejsce w Indeksie Percepcji Korupcji publikowanym co roku przez Transparency International. Od 2015 roku wynik Polski pogarsza się: od tego czasu spadliśmy już o 16 pozycji w rankingu państw budowanym na podstawie Indeksu. W przedstawionym dziś raporcie Polska – razem z Bośnią i Hercegowiną, Gwatemalą, Libanem, Malawi i Maltą – znalazła się wśród krajów, którym należy poświęcić szczególną uwagę." - batory.org.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
diamondvp - Gdyby nie Niemcy nie miałbyś już 500+ i pomocy socjalnej. Niemcy kupują 70% naszej produkcji. Idź pomódl, do tego zostałeś stworzony.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane