Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4No z fortepianem to wyglada bardziej "kulturnie", dla tych wiesniakow PiSu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
niceście nie zrozumieli z postulatu Pana Posła - jemu nie o żadną kulture chodzi a tylko o prowizję od sprzedawanego przez znajomego fortepianu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteśmy też krajem Moniuszki, więc z tego wniosek, że w sali plenarnej Sejmu trzeba operę zrobić, a posłów przenieść do sali kolumnowej. No i jesteśmy też krajem Kazimierza Wielkiego, a nie mamy w Sejmie pustaków... A nie, czekaj! Jednak jest ich od cholery.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteśmy państwem Marii Skłodowskiej-Curie. A nie mamy w sejmie izotopów radioaktywnych. Czas jakieś przywieźć do sejmu!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale głąb fotkę by sobie trzasnął przy fortepianie i o ile inteligentniej by wyglądał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane