Reklama
Reklama

Komentarze

1
A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

jak pis przejmie TVN to trzeba będzie rozbierać terminal gazowy bo Jankesy zapowiedzieli że wycofają inwestycje z Polski a kowbojów zastąpi się kozakami i uruchomi rurociąg przyjaźń

0

Zglos komentarz

Reklama