Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Duda wcale takim de**lem nie jest jak się wydaje temu de**lnemu narodkowi ! systematycznie, od stuleci , są siły w tym nieszczęsnym, głupkowatym kraju , które wiedzą jak pozbyć się takich pajaców. Szekla za szeklą , dolar za dolarem, złotówka za złotówką i cyk!.....w kieszeni mają 38 mi...
Duda wcale takim de**lem nie jest jak się wydaje temu de**lnemu narodkowi ! systematycznie, od stuleci , są siły w tym nieszczęsnym, głupkowatym kraju , które wiedzą jak pozbyć się takich pajaców. Szekla za szeklą , dolar za dolarem, złotówka za złotówką i cyk!.....w kieszeni mają 38 milionów wyrobników !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I co z tego???? Gdyby teraz były wybory to Duda znów by wygrał. Polacy to po prostu banda id****w.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane