Reklama
Czyżby Polska liczyła 85 mln uprawnionych do głosowania?

Czyżby Polska liczyła 85 mln uprawnionych do głosowania?

przez FED0RA — 4 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
K
konrados161 🏹 Łowca
4 lata temu

Zabierzcie tego głupa.

0

Zglos komentarz

B
bonkero 😏 Szyderca
4 lata temu

Poddał się propagandzie TVPis, młot jeden.A może pisowski suweren liczy się podwójnie?

0

Zglos komentarz

S
szczemp 😏 Szyderca
4 lata temu

Co najwyżej 8mln głosowało za pis. A 38 nie głosowało za pis.

0

Zglos komentarz

S
szczemp 😏 Szyderca
4 lata temu

Sory, pomyłka. #0ml nie głosowało za pis.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

***** ***!

0

Zglos komentarz

Reklama