Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Czasami pazerniacy potrafią się dogadać jeśli chodzi o ich własne doopy!!!!😤😤😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A głupi ludzie myślą, że oni żrą się dla idei, bronienia swoich racjo. Oni wszyscy, dobrze się bawią i na dodatek nieźle można się obłowić. Wszyscy oni jednakowi, tu się żrą a potem razem idą na obiad do knajpy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To właśnie jest zawód polityka. Na scenie, ku uciesze gawiedzi żarliwie się kłócą, zaś za kulisami to dobrzy koledzy. Jak później kolegę postawić przed trybunałem. Zawód polityka to fajny zawód, kasa jest i zero odpowiedzialności.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Panowie osłowie i semaforowie trzeba było sobie podnieść tyle co emerytom, lekarzom, nauczycielom itd. a tak to jest nepotyzm polityczny poziom pis.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A gawiedz klaszcze kiedy trzeba. Dziwnym trafem ta sama gawiedz lamentuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ludzie wciąż zapatrzeni a to w PiS a to w PO. Dramat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane