Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Takie ambitne i odmóżdżające programy, że jest czego żałować. Albo serwisy informacyjne ciągle kłamiące, albo programy o de**lach i id***ach dla coraz głupszych ludzi, programy bez żadnego przekazu i nauki, albo fily przerywane wstawkami po min. 25minut reklam. A nie tak dawno było szydzenie z Polsk...
Takie ambitne i odmóżdżające programy, że jest czego żałować. Albo serwisy informacyjne ciągle kłamiące, albo programy o de**lach i id***ach dla coraz głupszych ludzi, programy bez żadnego przekazu i nauki, albo fily przerywane wstawkami po min. 25minut reklam. A nie tak dawno było szydzenie z Polski, naśmiewanie z godła, z barw narodowych gdzie ani ludzie nie spalili tej zakłamanej stacji ani prokurator nic nie zdziałał, a teraz nagle niby super wiarygodna? Nie w piz... zamknął tvn i tvp, będzie zdrowiej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane