Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale armia i rząd USA mają pełną kontrolę na produkcją, serwisem i podażą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A Leopardy stoją i czekają tylko na zgodę żeby ruszyć z modernizacjami na światowym poziomie bo takie właśnie potrafią zapewnić nasze fabryki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To będą te czołgi do sklejani albo makiety bo USA im swoich zabawek nie sprzeda bo i kto je będzie obsługiwał????? Kapelani z 3 brygady różańcowej albo inne tego typu zastępy?????😂😂😂😂😂😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mamy czołgi rosyjskie, niemieckie teraz amerykańskie. To będzie logistyczny katolicki koszmar. Chyba, że serwis będzie polegał na kropieniem wodą i to zdalnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo jak Polska zaprezentowała prototyp czołga i zostaliśmy wykpieni, to zamiast pójśc na swoje jak inne normalne kraje, nasi (nie)władni podkulili ogony i teraz trzeba szukać na zakup, a przy okazji przytulić po kilka milionów na łapówkach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zaraz okaże się że nie kupiła a pożyczyła i nie do armii a do filmu :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Broń nie kupuje się od armii (chyba, że zezłomowany), tylko od producenta. W tym przypadku jest to koncern General Dynamics.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane