Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8tylko na dolnym obrazku.. to chyba nie ten Jozef.. ten mi wyglada jak Jozef Stalin.. podobna polityka do ideologii pis
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mam nadzieję ,że kaczor skończy jak jego guru, na podłodze, ob****y i obrzygany. Bez bliskich! Jemu jest bliżej do Stalina niż Piłsudskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
o kurde ale kogos pogrzało ... albo józefy pomylił
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kazdy dyktator w historii, fotografowal sie z dziecmi, Kaczynski nie moze byc gorszy...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
„O Tobie dziś pieśni układa nasz lud”…I to słynne: "Niech żyje nam Towarzysz Stalin, co usta słodsze ma od malin!"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sanacja to byl piekny ustoj. Warszawka sie bawila a wies zupe z pokrzyw jadla. Jednak Piulsudzki to bohater. Chory na wladze. Jak Kaczynski. Totez porownanie ich nie jest pozbawione sensu. Idealizowanie marszalka jest wielkim bledem naszych czasow. Kto zna historie chociaz w stopniu podstawowym wie,...
Sanacja to byl piekny ustoj. Warszawka sie bawila a wies zupe z pokrzyw jadla. Jednak Piulsudzki to bohater. Chory na wladze. Jak Kaczynski. Totez porownanie ich nie jest pozbawione sensu. Idealizowanie marszalka jest wielkim bledem naszych czasow. Kto zna historie chociaz w stopniu podstawowym wie, ze blizej marszalkowi do mordercy niz do swietego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane