Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Nikt (oprócz faszysty Orbana i innych faszystów) w UE nie chce mieć nic wspólnego z obecnym rządem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Morawiecki klamie od rana do wieczora i osmiesza Polske... to jego rola w rzadzie senilnego Kaczynskiego!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przykro się patrzy jak nasza kochana wľadza solidaryzuje się z ofiarami powodzi u sąsiada.Tak po ludzku katolicku chu.. wam w ten pisowski ryj bandyci mam nadzieje że szybko zdechniecie hipokryci.ament
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo prawaki w UE są jak cyganka mopsie. Chcą tylko brać a gdy trzeba pomóc powodzianom w Niemczech i Belgii to prawaki zapominają ze są UE.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Morawiecki złożył w czwartek wyrazy solidarności naszym niemieckim partnerom oraz ofertę pomocy - poinformował w piątek rzecznik prasowy rządu Piotr Müller. Zapowiedział, że Polska jest gotowa nieść pomoc Niemcom w tej trudnej sytuacji. Ale tłumoki myślą że jedynym środkiem komunikacji jest Twitter...
Morawiecki złożył w czwartek wyrazy solidarności naszym niemieckim partnerom oraz ofertę pomocy - poinformował w piątek rzecznik prasowy rządu Piotr Müller. Zapowiedział, że Polska jest gotowa nieść pomoc Niemcom w tej trudnej sytuacji. Ale tłumoki myślą że jedynym środkiem komunikacji jest Twitter albo Fcesrak
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A nasze pajace tylko balują za nasze podatki i kłamią dalej..... smutno mi😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane