Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
RonaldB 🏆 Master
4 lata temu

Nawet da sie zaspiewac +

0

Zglos komentarz

Y
Yuro 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ładnie ale gdzie szpachla? Ja chcę piosenkę o szpachli! :(

0

Zglos komentarz

S
Slim88 🌾 Wieśniak
4 lata temu

I teraz wszyscy razem "Siekiera motyka co za jaja u marszałek wybujała baja, siekiera motyka rządzi nami kaczy wuj a ja mowie o żesz ..."

0

Zglos komentarz

Reklama