Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4A nie chciał? Przecież forsował tę ustawę, podobnie jak pomysł sprzedaży Lotosu za grosze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak na razie państwowe firmy przynoszą straty i są utrzymywane z podatków. Jak na razie państwowe firny są wylęgarnią nepotyzmu i korupcji. Dopóki będą państwowe, dopóty w radach będą zasiadać de**le polityczni.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i co w tym dziwnego? Przecież PO szło w oddanie niemcom wszystkiego, łącznie z lasami, kopalniami, tak byśmy byli niewolnikami i rezydentami we własnym kraju, ale skoro to nie wyszło, to teraz PIS niszczy wsystko czego nie oddani za darmo obcym koncernom. No ale niezależnie od tego kto jest u wła...
No i co w tym dziwnego? Przecież PO szło w oddanie niemcom wszystkiego, łącznie z lasami, kopalniami, tak byśmy byli niewolnikami i rezydentami we własnym kraju, ale skoro to nie wyszło, to teraz PIS niszczy wsystko czego nie oddani za darmo obcym koncernom. No ale niezależnie od tego kto jest u władzy modne jest w tym kraju niszczenie i oddawanie czego się da aby tylko przygarnąć łapówki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
HybrydXXL - Lasy państwowe prawie już są sprzedane przez PiS. Teraz jesteś niewolnikiem Watykanu i pe****lii w koloratkach i to Ci nie przeszkadza? Cóż sprzedałeś się za 500+ x 3 i zasiłki z MOPS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
franek zmądrzej i zapamiętuj co czytasz, bo zdarza ci się wstawiać trafne uwagi, ale niestety przeplatasz je id**tyzmami. Tak masz rację, każda kolejna wladza niszczy ten kraj, traz nawet nie watykan, ale bliższe pasożyty niszczą ten kraj. Czego się nie udało rozdać i sprzedać za bezcen, jest niszcz...
franek zmądrzej i zapamiętuj co czytasz, bo zdarza ci się wstawiać trafne uwagi, ale niestety przeplatasz je id**tyzmami. Tak masz rację, każda kolejna wladza niszczy ten kraj, traz nawet nie watykan, ale bliższe pasożyty niszczą ten kraj. Czego się nie udało rozdać i sprzedać za bezcen, jest niszczone, i to w coraz gorszym stylu i coraz bardziej bezczelnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
młody jesteś skoro dopiero dowiedziałes się, na takich liczy Kidawa w wyborach bo mieli po kilka lat i nic nie pamiętają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane