Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4a jednak bedzie nowa czesc.. z nowa nazwa.. jak rozpetalem III wojne swiatowa.. hmm.. de**le u wladzy.. historia kolem sie toczy..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakbyś na początku 2001 roku byś powiedział że do końca roku znikną 2 wieże wtc powiedzieli by, że jesteś psychiczy, że id***a. Błaszczak może się wygadał gdzie będą jego czołgi chciały dojechać, tylko czy amerykanom się uda przekroczyć granicę Polski bez ataku Rosji na Polskę?
Jakbyś na początku 2001 roku byś powiedział że do końca roku znikną 2 wieże wtc powiedzieli by, że jesteś psychiczy, że id***a. Błaszczak może się wygadał gdzie będą jego czołgi chciały dojechać, tylko czy amerykanom się uda przekroczyć granicę Polski bez ataku Rosji na Polskę?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane