Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to dość ciekawa sprawa. jak dla mnie to nikt uczciwy nie jest ale kumulacja ciekawa. pinokio delikatnie mówiąc atakuje izbę dyscyplinarną projektu zera, zero atakuje banasia, a banaś atakuje rząd. banaś ataku na syna nie odpuści, ziobro znów z wetem wyskoczy w obronie ID który już tyle naobiecywał z...
to dość ciekawa sprawa. jak dla mnie to nikt uczciwy nie jest ale kumulacja ciekawa. pinokio delikatnie mówiąc atakuje izbę dyscyplinarną projektu zera, zero atakuje banasia, a banaś atakuje rząd. banaś ataku na syna nie odpuści, ziobro znów z wetem wyskoczy w obronie ID który już tyle naobiecywał za kase z UE
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to dość ciekawa sprawa. jak dla mnie to nikt uczciwy nie jest ale kumulacja ciekawa. pinokio delikatnie mówiąc atakuje izbę dyscyplinarną projektu zera, zero atakuje banasia, a banaś atakuje rząd. banaś ataku na syna nie odpuści, ziobro znów z wetem wyskoczy w obronie ID. k
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Będziecie siedzieć wszyscy!!! Cały pisokler!!!!🤭🤭🤭🤭
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane