Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Nikt nie widzi infantylności w puszczaniu takich wierszyków? Śmiejecie sie z Dudy (i słusznie) a co drugi post na Wiocha.pl napisany wierszykiem na poziomie przedszkola. I takie wpisy dostaja najwiecej łapek w górę... Dziecinada
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nikt nie widzi infantylności w puszczaniu takich wierszyków? Śmiejecie sie z Dudy (i słusznie) a co drugi post na Wiocha.pl napisany wierszykiem na poziomie przedszkola. I takie wpisy dostaja najwiecej łapek w górę... Dziecinada Edycja: poprzedni komentarz usunałem przez przypadek. Sorry do wszys...
Nikt nie widzi infantylności w puszczaniu takich wierszyków? Śmiejecie sie z Dudy (i słusznie) a co drugi post na Wiocha.pl napisany wierszykiem na poziomie przedszkola. I takie wpisy dostaja najwiecej łapek w górę... Dziecinada Edycja: poprzedni komentarz usunałem przez przypadek. Sorry do wszystkich Mickiewiczów, ktorzy dali mi minusa - macie szanse jeszcze raz lol
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane