Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2I będzie jak na początku wiek, bezrobotnych 20% do tego dąży PiS-banda byś zapierdoolał za michę zupy i księdza falował w pierścień.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
20% bezrobocie było za Tuska. Opinię niszczy Totalna, plując na Polskę przy każdej okazji. A jak nas wywalą z UE, to zaoszczędzimy więcej niż dostajemy, chociażby na niewdrażaniu marksistowskiego "Zielonego ładu". Ale nie wywalą, bo chcą tylko całkowicie uzależnić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
worek - masz łeb , tylko patrzeć jak podmienisz suskiego w parlamencie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@wordeck - Typowy wyborca PiSu i troll za pieniadze... glupich nie sieja, wszyscy w PiSie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma argumentów, to się mowa nienawiści włącza. Uważajcie na zajady. A kasy nie biorę, po prostu nie lubię ziejących nienawiścią patobolszewików.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za te otwarte granice oddalismy caly swoj przemysl ktory to obcy kapital przejal za bezcen a potem zamknal aby nie robic sobie konkurencji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane