Reklama
Reklama

Komentarze

2
H
hydrofor 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To chrzestna Marka w Chicago woli na azbeście robić niż go w Polsce oglądać?

0

Zglos komentarz

C
czepio 🏹 Łowca
4 lata temu

Chciałem to jakoś skomentować, ale niestety wszystkie słowa których chciałem użyć są powszechnie uważane za wulgarne.

0

Zglos komentarz

B
bonkero 😏 Szyderca
4 lata temu

a co chcesz powiedzieć o perukarzu?

0

Zglos komentarz

Reklama