Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ta ustawka kojarzy mi się z dzisiejszymi strajkami. Bo jak mój ziomek zamiast ochraniać moje plecy, wyciągnął by telefon i nagrywał, to sam wybił bym mu zęby.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeden już grzebał w śm***iach. Taki z reżimówki. Ta sama strona polityki i podobny przekaz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to "gdzie chodnik"? Rowerzysta raczej nie powinien jeździć po "chodniku", ale jeśli już to raczej z prędkością dostosowaną do typowych użytkowników chodnika, czyli tzw "pieszych". Tak poza tym, przy tej "dziurze" jest klapa jakiejś studzienki. Na czymś takim też można się przewrócić, gdy się nie...
Jak to "gdzie chodnik"? Rowerzysta raczej nie powinien jeździć po "chodniku", ale jeśli już to raczej z prędkością dostosowaną do typowych użytkowników chodnika, czyli tzw "pieszych". Tak poza tym, przy tej "dziurze" jest klapa jakiejś studzienki. Na czymś takim też można się przewrócić, gdy się nie uważa...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane