Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo modli się do zydowskiego boga. A co zydzi mieli z tego boga. Śmierć podczas marszu na pustyni po wygnaniu z Egiptu. Potem walki z muslimami. Potem okupacje Imperium Rzymskiego. Potem prześladowana żydów przez krzyżaków i inne zakony. Potem III Rzesza i holokaust. Wy prawaki lepiej się do tego zyd...
Bo modli się do zydowskiego boga. A co zydzi mieli z tego boga. Śmierć podczas marszu na pustyni po wygnaniu z Egiptu. Potem walki z muslimami. Potem okupacje Imperium Rzymskiego. Potem prześladowana żydów przez krzyżaków i inne zakony. Potem III Rzesza i holokaust. Wy prawaki lepiej się do tego zydowskiego boga nie módlcie!!! Bo już nam starczy tych rozbiorów Polski.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten człowiek, to pomyłka rodzaju ludzkiego. Darwin gdzieś tam zachodzi w głowę "co ku*wa poszło nie tak?!"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteście żałośni gdyby Polacy wygrywali by same złoto to byście gadali o propagandzie "o pewnie zasługa PiSu" a tak winę ponosi PiS. Tak samo śmiejecie się z katoli że wierzą w zabobony a sami twierdzicie że to wina Dudy bo ich odwiedził.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane