Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1alez sie musial kaczaffi zes**c ze strachu po powrocie ryzego ze taka nagonka. dobrze jest czegpo . fanem platfusow nie jestem ale ryzy ma jaja i jednak za platfusow bylo duzo lepiej , niz za tej pisowskiej spier*oliny. ja rozumiem ze z checi zmiany ktos na to sc****o pisowskie zaglosowal raz , ale...
alez sie musial kaczaffi zes**c ze strachu po powrocie ryzego ze taka nagonka. dobrze jest czegpo . fanem platfusow nie jestem ale ryzy ma jaja i jednak za platfusow bylo duzo lepiej , niz za tej pisowskiej spier*oliny. ja rozumiem ze z checi zmiany ktos na to sc****o pisowskie zaglosowal raz , ale po 4 latach nalezalo ich zamknac we wronkach gdzie jest ich miejsce i wyzucic klucz zeby tkaa tragedia jak pis niegdy wiecej sie w Polsce nie przytrafila !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane