Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4PISiory też móiły ze POwce będą siedzieć. A teraz POwce mówią ze PISory będą siedzieć. A potem i tak nikt nie siedzi. Ważne aby vateusza odsunąć od władzy wraz z PISem i klerem. A czy będą siedzieć czy nie to już mniej ważne. Wystarczy ze wypi.rdolą i przestaną robić z Polski katokołchoz.
PISiory też móiły ze POwce będą siedzieć. A teraz POwce mówią ze PISory będą siedzieć. A potem i tak nikt nie siedzi. Ważne aby vateusza odsunąć od władzy wraz z PISem i klerem. A czy będą siedzieć czy nie to już mniej ważne. Wystarczy ze wypi.rdolą i przestaną robić z Polski katokołchoz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problem w tym, że jeśli nie odsunie się ich od władzy na stałe, to po 4 albo góra po 8 latach wrócą. Polacy już nie raz pokazali, że mają silne skłonności masochistyczno-autodestrukcyjne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
widzisz vac tutaj nie da się nie zgodzic a pelikany łykają za każdym razem...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
On nie jest taki głupi, by na to czekać. Po utracie władzy szybko wyjedzie do kraju, który nie ma umowy ekstradycyjnej z Polską. Stać go.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Należy się wkońcu zjednoczyć i pogonić te pisowską mafię. Ale tak realnie, nie przy klawiaturze komputera. Bo za chwilę internet nam okrojoną(kaczor już ma zapędy)i co wtedy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Należy się wkońcu zjednoczyć i pogonić te pisowską mafię. Ale tak realnie, nie przy klawiaturze komputera. Bo za chwilę internet nam okrojoną(kaczor już ma zapędy)i co wtedy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane