Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Kaczynski: Wszyscy maja miec po rowno w Polsce...ale sa rowni i rowniejsi! Jak na zwierzecej farmie Orwela.

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

PS . - Teraz swinie PiSu maja duzo wiecej!

0

Zglos komentarz

P
peghehe 😏 Szyderca
4 lata temu

WYBORCO PISOWSKIEJ SPIER*OLINY CZY JEST JUZ CI WSTYD?

0

Zglos komentarz

J
jurox 🏹 Łowca
4 lata temu

Też bym tak chciał. Z 3000 zł na 4800 zł (:

0

Zglos komentarz

Reklama