Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4teraz już możecie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Albo przeznaczą dla Twoich panów, czyli pe****lii w koloratkach. Ja proponuję, by ten kto nie płaci podatków nie dostał 500+.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kochany drogi chłopcze, opozycja tych podwyżek nie może nie przyjąć bo idą one z automatu według ustawy która uchwaliło pis i pisowski podprezydent duda. Zapewniem cie ze gdyby pis tylko mógł to by tych pieniędzy opozycyjnym posłom za karę by nie dał, ale nie wypada inaczej i polityczne jest umoczyc...
Kochany drogi chłopcze, opozycja tych podwyżek nie może nie przyjąć bo idą one z automatu według ustawy która uchwaliło pis i pisowski podprezydent duda. Zapewniem cie ze gdyby pis tylko mógł to by tych pieniędzy opozycyjnym posłom za karę by nie dał, ale nie wypada inaczej i polityczne jest umoczyc opozycję w podwyżki. Tak ja sugerujesz że opozycja też wzięła. Jednakże nie martw się pis sobie odbije karząc opozycyjnych posłów jak tylko się da karami porzadkowymi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
franiu każdy placi podatki nawet ten co nie zarabia placi je wydając... a jak tam kubuś w kosciele? ładne tata kazanie wygłaszał?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane