Reklama
Reklama

Komentarze

2
F
Fixumdyrdum Czysta Moc
4 lata temu

Oni w czasie powstania to by z pod kołdry nie wyleżli albo skitrali by się w jakiejś piwnicy i czekali na koniec.

0

Zglos komentarz

C
cobra_verde 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ale później gorączkowo poszukiwali by świadków którzy by potwierdzili ich bohaterską postawę w trakcie powstania. Tak jak szukają świadków działalności opozycyjnej dyktatorka z Żoliborza.

0

Zglos komentarz

P
peghehe 😏 Szyderca
4 lata temu

jak to mowia nieszczescia chodza parami?

0

Zglos komentarz

Reklama