Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Mylisz się w jednej kwestii autorze wstawki - to NIE jest żadna hańba ani wstyd dla wyborców PiS (a ściśle rzecz ujmując: nie w ich mniemaniu). Wyborcy PiS są dumni ze swego wyboru, tak jak są dumni ze swojej Kurwizji. Jeśli jakieś dzieci umierają, to musi być to winą Tuska i "totalnej opozycji".
Mylisz się w jednej kwestii autorze wstawki - to NIE jest żadna hańba ani wstyd dla wyborców PiS (a ściśle rzecz ujmując: nie w ich mniemaniu). Wyborcy PiS są dumni ze swego wyboru, tak jak są dumni ze swojej Kurwizji. Jeśli jakieś dzieci umierają, to musi być to winą Tuska i "totalnej opozycji".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedyne z czego sa dumni wyborcy PiSu to duma z wlasnej glupoty, ktorej sami nie sa nawet w stanie zrozumiec! Ale wszystko wiedza najlepiej, powtarzajac rzadowa propagande. (wystarczy poczytac komentarze trolli PiSu na wiocha...)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
sędzi Krysi apetyt nadal dopisuje ? takie informacje spływają po niej jak woda po kaczce...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo partia rządząca nie przejmuje się dziećmi i innymi chorymi. Najważniejsze są płody,o nie trzeba walczyc,bo macicę kobiet do nich nie należą. Ale jak się już dziecko urodzi chore, to wtedy niech już rodzice głowią się jak zdobyć kasę na leczenie, bo wtedy już takie dzieci pisiorów nie interesują
Bo partia rządząca nie przejmuje się dziećmi i innymi chorymi. Najważniejsze są płody,o nie trzeba walczyc,bo macicę kobiet do nich nie należą. Ale jak się już dziecko urodzi chore, to wtedy niech już rodzice głowią się jak zdobyć kasę na leczenie, bo wtedy już takie dzieci pisiorów nie interesują
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
siwy qrwo ruska coś w temacie wstawki i wy cerbery pisowskie jakieś wytłumaczenie jakaś konkluzja Kurski sqrwysynu jak tam kawior za 2 mld mam nadzieję że się nim udławisz i zdechniesz w męczarniach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
najważniejsze że dzieci Starszych i Mądrzejszych czują się w Polsce bezpiecznie ! Mają swoje szkoły, izoluje się ich od polskiej dziczy i zapewnia jak najbardziej dogodne warunki rozwoju i wykształcenia , w celu przygotowania ich do pełnienia roli elit politycznych w przyszłości !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane