Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego rocznicę w Polsce są zawłaszczane przez narodowców. Powstańcy się w grobach przewracają widząc takie upamiętnianie ich heroizmu, walki i śmierci. A wszystko dzięki pisowni, który popiera te bandy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jakoś nie widzę by ta ruska qrwa siwy się tu wypowiadał i reszta p**s troli sqrwysynów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no tak, bo wy możecie wyzywać i obrażać innych, ale jak ktoś zrobi podobnie jak wy w drugą stronę to już s**cie po gaciach. Tusk taki sam fałszywy dziad jak kaczyński, i obaj mają ten sam cel, by doić i niszczyć Polskę, by skłócić i ogłupić ludzi, no ale terzba być zrytym by tego nie widzieć, by jed...
no tak, bo wy możecie wyzywać i obrażać innych, ale jak ktoś zrobi podobnie jak wy w drugą stronę to już s**cie po gaciach. Tusk taki sam fałszywy dziad jak kaczyński, i obaj mają ten sam cel, by doić i niszczyć Polskę, by skłócić i ogłupić ludzi, no ale terzba być zrytym by tego nie widzieć, by jednego chwalić a na drugiego jechać (nieważne w którą stronę)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane