Reklama
Podwyżki w rządzie względu na dużą odpowiedzialnoś

Podwyżki w rządzie względu na dużą odpowiedzialnoś

przez aaarek — 4 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
A
aaarek ⚔️ Jedi
4 lata temu

odpowiedzialność według pis wygląda niestety tak że za błędy rządu konsekwencje ponosi obywatel

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
4 lata temu

Nie bez powodu ma ksywe "ZERO"! (tylko takich, senilny Kaczynski wybral do wladzy)

0

Zglos komentarz

Reklama