Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Przecież od dawna wiadomo że to co przekazuje tvpis to pomyje tworzone przez niedouków dla ciemnoty. Część tej ciemnoty do dzisiaj myśli że san eskobar istnieje a na księżycu wylądował miś Koralgol.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pamiętam, jak kilka lat temu wracałem z podróży służbowej, w międzynarodowym teamie... było to chwilę po referendum odnośnie brexitu. Wątpiłem czy brexit nastąpi, koledzy z Niemiec, Holandii, Francji byli ździwieni. Dlaczego wątpię skoro było referendum i ludzie tak głosowali... To by było na tyle s...
Pamiętam, jak kilka lat temu wracałem z podróży służbowej, w międzynarodowym teamie... było to chwilę po referendum odnośnie brexitu. Wątpiłem czy brexit nastąpi, koledzy z Niemiec, Holandii, Francji byli ździwieni. Dlaczego wątpię skoro było referendum i ludzie tak głosowali... To by było na tyle standardów demokracji. Na zachodzie jest to nie do pomyślenia, żeby ktoś nie zastosował się do referendum, u nas referendum może być jedynie wskazówką dla rządzących.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane