Reklama
Ale przecież nie lubią, jak im ktoś w obcych językach mówi co mają robić.

Ale przecież nie lubią, jak im ktoś w obcych językach mówi co mają robić.

przez FED0RA — 4 lata temu
17

Zglos post

Reklama

Komentarze

15
B
Bekaj 🌟 Padawan
4 lata temu

Oczywiście, że mógłby. Sprzątaczki zawsze są potrzebne, w każdej firmie. Małej, dużej, znanej lub nie.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Ale sprzątać trzeba umieć! Proszę nie obrażać ludzi którzy utrzymują w czystości tak duże obiekty biurowe.

0

Zglos komentarz

F
fati65 🏹 Łowca
4 lata temu

Richard by posprzątał ... wszystkie krany by zajumał.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Tak, jako myjący ubikacje. Prezesi tych firm mieliby 100% pewności, że zatrudnieni PiSowscy de**le, nie są zdolni do kradzieży myśli technicznej.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Rysiu, w Apple czy Google nie potrzebują miernych historyków po tajnych kompletach ani takich po KUL. A już na pewno jakichś ministrantów.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
4 lata temu

Chciałbym zobaczyć jak google i apple konkuruje o tą pisowską ceramikę

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

sądzę ze ten ze zdjęcia to by tam nawet nie sprzatał bo by się zgubił....

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

W Apple albo Google już mają sprzątaczy. Może znają tylko hiszpański i słabo angielski, ale i tak IQ mają o 50 punktów wyższe niż ktokolwiek z PIS

0

Zglos komentarz

Z
4 lata temu

Po raz kolejny ...ten moment kiedy nie wiesz czy ktoś sobie robi jaja czy to prawdziwy pasek xD

0

Zglos komentarz

E
endi75 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Rysiu zawsze tam gdzie nie musi płacić lub gdzie mu zapłacą. Ale na boga chociaż zmieniaj skarpety.

0

Zglos komentarz

B
bonkero 😏 Szyderca
4 lata temu

Ryszardzie, kto ci kazał takie pierdoły gadać. Ty wiesz co mówisz?

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
4 lata temu

Droga wolna, nie będziemy trzymać was na siłę.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

Codzienny żart TVPis😂

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

Codzienny żart TVPis😂

0

Zglos komentarz

A
art-b 🏹 Łowca
4 lata temu

Suski chcał do Apple ale nie ciągnie go do sadownictwa 🤣

0

Zglos komentarz

B
bstep2000 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Jego to chyba k*&#a przewiało w tym kabriolecie co to nim do Brukseli śmigał...

0

Zglos komentarz

J
jokerx 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ricardo chyba wciągnął ten pasek pod spodem dotyczący marihuany i pieprzy bez sensu. Znając go, to by chciał pracować jednocześnie w Apple i Google, bo wtedy można wycisnąć dwie kilometrówki.

0

Zglos komentarz

Reklama