Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Szkoda tylko , że nie da się wytłumaczyć dlaczego admin przepuszcza na główna bzdety z kilku Twoich kont a nie przepuszcza prawdziwej Wiochy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po awatarze wnoszę, że nie jesteś jednak zbyt lotny intelektualnie? Taki niezrozumiany, taki osamotniony :) Ciężka jest dola wieśniaka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po tym co wstawiasz na tej stronie wnoszę, że musisz mieć g... zamiast mózgu. Prawdziwa rodzina to chłopak i dziewczyna a Ty udajesz takiego tolerancyjnego a przeszkadzają Ci niezaszczepieni ludzie, bądź tolerancyjny dla wszystkich,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taka złota myśl :) Pewnie z podręcznika dla "żołnierza" Maryi XD
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie rozumiem po co ktoś wrzuca te tematy na temat szczepienia. Kto chce niech się szczepi i wierzy że działają. Jak się zaszczepisz to czego się boisz nie szczepionych a biznes dla firm farmaceutycznych musi się kręcić. Zwłaszcza dla doktora Simona który sprzedaje maseczki. Użyj mózgu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane