Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
O co chodzi z tym LGBT ? Kołtuństwo kato-prawackie, podchwyciło temat od s**ienkowych pe****li, chcących odwrócić uwagę od siebie, szkalując przy tym imperialistyczny zachód i UE. Problem istnieje tylko w Polsce i na Węgrzech, w pozostałych krajach LGBT to nic nie znacząca organizacja, która nawet n...
O co chodzi z tym LGBT ? Kołtuństwo kato-prawackie, podchwyciło temat od s**ienkowych pe****li, chcących odwrócić uwagę od siebie, szkalując przy tym imperialistyczny zachód i UE. Problem istnieje tylko w Polsce i na Węgrzech, w pozostałych krajach LGBT to nic nie znacząca organizacja, która nawet nie krzyczy, bo nie ma po co. Tak na prawdę to tylko ag*tka, którą mają łyknąć pisiaczki i jeszcze bardziej znienawidzić UE, która promuje liberalne, a nie konserwatywne podejście do życia, na którym to zależy s**ienkowym. Dzięki "wartościom" kościół nadal może ogłupiać, doić i być bezkarnym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zanim poprzesz Kaję Godek, sprawdź do czego dziennikarskie śledztwo doprowadziło red. Tomasza Piątka. . Kaju won za Don!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wow!!!! Już ja wypuścili na stałe czy tylko na przepustkę????🤭🤭🤭🤭🤭🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane